Güvenilir Solunum Koruması

2009 yılında Başaran İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. tarafından kurulan ERA Maske, solunum koruma ürünleri üretmektedir.

Era Maske Fabrika

Teknoloji ve Kalitenin Merkezi

İstanbul'da konumlanan 8.000m² büyüklüğündeki tesisimiz, solunum koruma ürünlerini üretmektedir. Avrupa standartlarını karşılayan bu tesis, en güncel teknolojilerle donatılmıştır ve üstün kaliteli solunum koruma ürünleri üretmektedir.

Sürekli İyileştirme ve Yenilik

ERA, kullanıcı taleplerine dayalı olarak sürekli ürün geliştirmeye ve yeniliğe odaklanmaktadır. Müşterilerimiz ve distribütörlerimizle işbirliği içinde, en iyi koruma ve konforu sağlamak amacıyla yeni ürünler tasarlamaktayız.

Ürün yelpazesi, fincan şeklindeki ve düz katlanmış yarım maskeleri kapsamakta, ayrıca gıda sektörüne yönelik aktif karbonlu maskeler ve özel amaçlı yarım maskeler sunmaktadır. Her bileşen, zorlu koşullarda dahi üstün performans sağlamak üzere titizlikle seçilir.

Sertifikasyon ve Kalite Yönetimi

ERA markalı tüm ürünler, AB tip incelemesi ve ISO 9001 gerekliliklerine uygun olarak üretilmektedir. EN standartlarına göre sertifikalandırılmış bu ürünler, ISO 9001 kalite yönetim sistemi altında, performans seviyelerinin sürekli olarak korunması ve sürdürülmesi amacıyla üretilmektedir.

Sertifikalar

Lütfen incelemek istediğiniz sertifikanın bağlantısına tıklayın.

Deneyiminizi geliştirmek için sitemizde çerezleri kullanıyoruz.
Kişisel verileriniz hakkında daha fazlası için görüntüleyin.